Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
visit0r
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän visit0r arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Paratiisin vangit (1997)
(Another Day in Paradise)
7
Die Hard 4.0 (2007)
(Live Free or Die Hard)
7
Lupaava nuori nainen (2020)
(Promising Young Woman)
7
Carrie (1976)
7
Green Room (2015)
7
The Rite (2011)
7
Perjantai on pahin (2003)
(Freaky Friday)
7
Radalla (2002)
(The Sweetest Thing)
"
Mee likes Cameron :)
"
7
Verisempi viikonloppu (2006)
(Severance)
7
Klassikko (2001)
7
Shrek 2 (2004)
"
Muutama ihan hyvä vitsi. Saapasjalkakissan hahmo oli hauska. Tekninen toteutus kiitettävä.
"
7
Pieni suklaapuoti (2000)
(Chocolat)
"
Kyllä tämän ihan iloisella mielellä katsoi. Vesi vain ikävästi tuli kielelle :-P~
"
7
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
7
007 ja lupa tappaa (1989)
(Licence to Kill)
7
Päämääränä Cold Mountain (2003)
(Cold Mountain)
7
Yön äänet (1990)
(Pump Up the Volume)
7
Lapua 1976 (2023)
7
Sound of Freedom (2023)
"
Spoiler: Muuten oikein hyvän ja tärkeästä aiheesta tehdyn elokuvan vesitti hyväntekeväisyyden kaapuun kääritty puhtaan ahneuden motivoima "tärkeä loppuviesti". Laittakaa elokuva ilmaiseksi bittorrent-jakoon, jos olisi vilpitön halu levittää tarinaa laajalle. Eiköhän tuottajalla jo pelkästään olisi siihen ollut varaa, mutta ei - rahastetaanpa pedofiilien uhrien tarinalla kehottamalla kansaa joukolla elokuvateattereihin täydellä hinnalla. Maksakaa kaverinnekin sinne jos välitätte näistä lapsipoloista! Huoh tätä maailmaa.
"
7
Happy-Go-Lucky (2008)
7
Taxi 2 (2000)
7
1
... 58 ...
131
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute