Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
visit0r
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän visit0r arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Downton Abbey (2019)
8
Tytöt tytöt tytöt (2022)
"
Paras suomalainen "nuorisoleffa" tähän mennessä.
"
8
Good Joe Bell (2020)
8
Everything Everywhere All at Once (2022)
"
Ainutlaatuinen ja hulvaton visuaalinen multiversumipläjäys. Hiukan hektisyys jo alkoi näin keski-ikäistä hitaampaan ärsykevirtaan tottunutta loppua kohden väsyttämään, mutta seuraavan sukupolven leffaseuralaiseni tapittivat vieressäni tätä tiktok-tohinaa kuin naulattuina.
"
8
The Menu (2022)
8
CODA - kahden maailman välissä (2021)
(CODA)
8
The Rescue (2021)
8
Togo (2019)
8
Paras ystäväni Truman (2015)
(Truman)
8
The Mauritanian (2021)
8
Living (2022)
8
Mitä meistä puhutaan (2017)
(Hva vil folk si)
"
Hyvä elokuva tärkeästä aiheesta.
"
8
The Covenant (2023)
(Guy Ritchie's The Covenant)
8
The Fabelmans (2022)
8
Detroit (2017)
8
Nightmare Alley (2021)
"
Hyvä tunnelma ja lopputvistit.
"
8
Babylon (2022)
8
Oppenheimer (2023)
8
Ohjus (2024)
8
Poor Things (2023)
8
1
... 42 ...
131
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute