Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
visit0r
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän visit0r arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vangitut (2013)
(Prisoners)
8
Psyko (1960)
(Psycho)
8
Nawalin salaisuus (2010)
(Incendies)
8
Alaska Highway (2013)
(Alcan Highway)
8
Nuorallakävelijä (2008)
(Man on Wire)
8
Boyhood (2014)
8
Loppuelämäsi ensimmäinen päivä (2008)
(Le premier jour du reste de ta vie)
8
Syntynyt 4. heinäkuuta (1989)
(Born on the Fourth of July)
8
Interstellar (2014)
8
Nürnbergin tuomio (1961)
(Judgment at Nuremberg)
8
Foxcatcher (2014)
8
Whiplash (2014)
8
Täällä Pohjantähden alla (2009)
8
Lucy (2014)
8
Birdman (2014)
(Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance))
8
The Culture High (2014)
8
Heräämisiä (1990)
(Awakenings)
8
Edelleen Alice (2014)
(Still Alice)
8
Inside Llewyn Davis (2013)
8
Presidentin miehet (1976)
(All the President's Men)
8
1
... 33 ...
131
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute