Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
visit0r
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän visit0r arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Miss Pettigrew - päivä täynnä elämää (2008)
(Miss Pettigrew Lives for a Day)
8
Kauhea kankkunen (2009)
(The Hangover)
8
UHF (1989)
8
Anvil! Tämä on Anvil (2008)
(Anvil! The Story of Anvil)
8
Likakasvoiset enkelit (1938)
(Angels with Dirty Faces)
8
Woodstock (1970)
8
Taking Woodstock (2009)
8
Gourmet Club (2004)
8
District 9 (2009)
8
Pariisin varpunen - Edith Piaf (2007)
(La môme)
8
Ei nimeä (2009)
(Sin nombre)
8
Baraka (1992)
"
70mm:n alkuperäiskelasta tuotettu erinomainen bluray-versio on yksi parhaista levyistä kotiteatterin videopuolesta nautiskeluun. Elokuva jossa ei puhuta sanaakaan pitää otteessaan komealla maailmankuvastollaan ja eri kulttuurien kuvauksellaan.
"
8
Pakotie (1972)
(The Getaway)
"
Jännitystä ja tiukkoja tilanteita tyylillä. Bonnie ja Clyden jalanjäljillä mutta parempi.
"
8
Hadithan taistelu (2007)
(Battle for Haditha)
"
Parempi Irak-sotaleffa kuin kehuttu The Hurt Locker.
"
8
Black Dynamite (2009)
8
Ottolapsi (2009)
(Orphan)
8
Glory (1989)
8
Punk - tauti joka ei tapa (2008)
8
The Descent - loukussa (2005)
(The Descent)
8
Precious (2009)
8
1
... 25 ...
131
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute