Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Archetype (2011)
7
Lahjomattomat (1987)
(The Untouchables)
7
Terra (2007)
7
Kulmahammas (2009)
(Kynodontas)
7
Fermat's Room (2007)
(La habitación de Fermat)
7
Star Trek (2009)
7
Ottolapsi (2009)
(Orphan)
"
Ennakko-odotuksiin nähden yllättävänkin toimiva trilleri. Pääosan esittäjä sopi rooliinsa lähes täydellisesti. Paikoitellen jopa häiritsevät kohtaukset nostivat arvosanaa pykälällä.
"
7
Battlestar Galactica: The Plan (2009)
7
Exam (2009)
7
Työntekijät poistuvat Lumière-tehtaalta (1895)
(La sortie de l'usine Lumière à Lyon)
7
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
7
Les Misérables (2012)
7
This Is 40 (2012)
7
Juna saapuu asemalle (1895)
(L'arrivée d'un train à La Ciotat)
7
Blade (1998)
7
Stuff - murhaavaa mössöä (1985)
(The Stuff)
7
Blow Out - viimeinen todistaja (1981)
(Blow Out)
7
Viimeinen suuri seikkailija (1984)
(The Last Starfighter)
7
(500) Days of Summer (2009)
7
Kauhea kankkunen (2009)
(The Hangover)
7
1
... 53 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute