Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Spectacular Now (2013)
7
Kadotettuja sieluja (1962)
(Carnival of Souls)
7
American Pie (1999)
7
Jeanne d'Arc (1962)
(Procès de Jeanne d'Arc)
7
Rakkautta ennen keskiyötä (2013)
(Before Midnight)
7
Kaaosteoria (2007)
(Chaos Theory)
7
On the Doll (2007)
7
Noidantappajat (1968)
(Witchfinder General)
7
Hobitti - Smaugin autioittama maa (2013)
(The Hobbit: The Desolation of Smaug)
7
Reaping for Dummies (2013)
7
Cinema Paradiso (1989)
(Nuovo Cinema Paradiso)
7
Charlie Bartlett (2007)
7
Forgetting Sarah Marshall (2008)
7
King Richard: Williamsien tarina (2021)
(King Richard)
7
Don Jon (2013)
7
Redbelt (2008)
7
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)
7
Operator (2013)
7
The Final Moments of Karl Brant (2013)
7
Kummitus ja rouva Muir (1947)
(The Ghost and Mrs. Muir)
7
1
... 48 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute