Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Fury (2014)
7
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
7
Hector and the Search for Happiness (2014)
7
The Lawnmower Man (1987)
7
Manolon lumoava matka (2014)
(The Book of Life)
7
Veitset esiin - kaikki ovat epäiltyjä (2019)
(Knives Out)
7
Yli aidan (2006)
(Over the Hedge)
7
Fargo (1996)
7
[Rec] (2007)
"
Virkistävän erilainen zombie-leffa. Blair Witch Project -tyyliin käsivarakameralla kuvatut tapahtumat toimivat tässä yllättävän hyvin ja tunnelma oli kohdallaan. Elokuvasta oli karsittu kaikki turha pois ja tunnin ja vartin kesto oli riittävä.
"
7
Envoy (2014)
7
Haamujen kosto (1988)
(Scrooged)
7
El ladrón de caras (2013)
7
Ambition (2014)
7
Johnny Was (2005)
7
Hämärän vartija (2006)
(A Scanner Darkly)
7
Seikkailija Thomas Crown (1999)
(The Thomas Crown Affair)
7
Tappava ase 3 (1992)
(Lethal Weapon 3)
7
Vakooja (2007)
(Breach)
7
Mysterious Skin (2004)
7
Tapahtuipa eräänä yönä (1934)
(It Happened One Night)
7
1
... 39 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute