Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Morrigu
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Morrigu arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Levottomat (2000)
3
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
"
Paikoitellen hauskaa ironiaa hollywoodia kohtaan, mutta se ei millään riitä pelastamaan tätä leffaa olemasta huono. Juonta ei ole, näyttelijäntaidoista ei voi puhua edes samana päivänä, ja aikakin jättää pikkuhiljaa tästä tyttö-triosta : parhaatkaan meikkaajat eivät saa neiti Diazin ryppyjä enään peittoon. Onhan noilla vielä tiukat takamukset, mutta sillä ei oikein leffaa kannatella.
"
3
Street Fighter (1994)
3
Riku Rikas (1994)
(Richie Rich)
3
Save the Last Dance - viimeinen tanssi (2001)
(Save the Last Dance)
3
Beavis and Butt-head Do America (1996)
3
Babe - urhea possu (1995)
(Babe)
3
Uneton Seattlessa (1993)
(Sleepless in Seattle)
3
Ytimessä (2003)
(The Core)
3
Barbershop (2002)
3
Cape Fear (1991)
3
xXx (2002)
3
Gosford Park (2001)
3
Agentti Cody Banks (2003)
(Agent Cody Banks)
3
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
3
Texasin moottorisahamurhaaja (1974)
(The Texas Chain Saw Massacre)
3
Yksin kotona 2 - eksynyt New Yorkissa (1992)
(Home Alone 2: Lost in New York)
3
Notting Hill (1999)
3
Bandits - pankkirosvot (2001)
(Bandits)
3
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
3
1
... 17 ...
19
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute