Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
6
Harlem Nights (1989)
6
Boogie Nights (1997)
6
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
6
Vihollinen porteilla (2001)
(Enemy at the Gates)
6
Little Miss Sunshine (2006)
6
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
6
Parempi kuin Beckham (2002)
(Bend It Like Beckham)
6
Unelmien naapuri (2004)
(The Girl Next Door)
6
Ocean's Thirteen (2007)
6
Kaksoismurha (1999)
(Double Jeopardy)
6
Green Card (1990)
6
Dude, Where's My Car? (2000)
6
Shanghai Knights (2003)
6
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
6
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
6
Roskakuskit (1990)
(Men at Work)
6
16 Blocks (2006)
6
EdTV (1999)
(Edtv)
6
Akvaariorakkaus (1993)
6
1
... 33 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute