Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pitkä kuuma kesä (1999)
6
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
6
Big Daddy (1999)
"
Pari hyvää läppää ja se oli siinä. Itseasiassa parempi kuin mitä osasin odottaa.
"
6
Dogma (1999)
6
007 - Rakastettuni (1977)
(The Spy Who Loved Me)
6
Blueberry (2004)
6
Tuntematon uhka (1995)
(Outbreak)
6
Dynamiitti-Napoleon (2004)
(Napoleon Dynamite)
6
Men in Black II - miehet mustissa II (2002)
(Men in Black II)
6
Copycat - kopiomurhaaja (1995)
(Copycat)
6
Stuck On You (2003)
6
Neuvottelija (1998)
(The Negotiator)
6
007 - Elä ja anna toisten kuolla (1973)
(Live and Let Die)
6
48 tuntia (1982)
(48 Hrs.)
6
The Patriot (2000)
6
Bad Taste (1987)
6
007 - Elät vain kahdesti (1967)
(You Only Live Twice)
6
007 - Erittäin salainen (1981)
(For Your Eyes Only)
6
Koukkusormi (1999)
(Bowfinger)
6
Miss Kovis (2000)
(Miss Congeniality)
6
1
... 32 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute