Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Dasajev
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Dasajev arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Anger Management - kiukkuterapian tarpeessa (2003)
(Anger Management)
7
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
7
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
7
Bad Boys II (2003)
7
Rauhantekijä (1997)
(The Peacemaker)
7
Alien 3 (1992)
(Alien³)
7
Pitkä kuuma kesä (1999)
7
Da Vinci -koodi (2006)
(The Da Vinci Code)
7
Crazy/Beautiful (2001)
7
Spider-Man - Hämähäkkimies (2002)
(Spider-Man)
7
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
7
Koko potti (2000)
(The Whole Nine Yards)
7
Spy Game (2001)
7
Timanttikyttä (1999)
(Blue Streak)
7
Kung Fu Hustle (2004)
(Kung fu)
7
Jerry Maguire - elämä on peliä (1996)
(Jerry Maguire)
7
Troija (2004)
(Troy)
7
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
7
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
7
Pyhimys (1997)
(The Saint)
7
1
... 9 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute