Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Dasajev
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Dasajev arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
6
S.W.A.T. - valiojoukko (2003)
(S.W.A.T.)
6
Perjantai on pahin (2003)
(Freaky Friday)
6
Pahat pojat (2003)
6
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
6
Resident Evil (2002)
6
Tyttöni mun 2 (1994)
(My Girl 2)
6
Be Cool (2005)
6
The Net - verkko kiristyy (1995)
(The Net)
6
Matti (2006)
6
Waterworld (1995)
6
2001: Avaruusseikkailu (1968)
(2001: A Space Odyssey)
6
Parempi kuin Beckham (2002)
(Bend It Like Beckham)
6
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
6
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
6
Pilvessä (2001)
(How High)
6
Sinulle on postia (1998)
(You've Got Mail)
6
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
6
Unbreakable - särkymätön (2000)
(Unbreakable)
6
Kuningas Arthur (2004)
(King Arthur)
6
1
... 12 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute