Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Isoveli
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Isoveli arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Last Action Hero (1993)
7
Eyes Wide Shut (1999)
7
xXx (2002)
7
Mies ja alaston ase 33 1/3 - viimeinen solvaus (1994)
(Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
7
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
7
The Day After Tomorrow (2004)
7
Signs (2002)
7
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
7
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
Levottomat (2000)
7
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
7
Herrasmiesliiga (2003)
(The League of Extraordinary Gentlemen)
7
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
7
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
7
Moulin Rouge! (2001)
7
Speed - kuoleman kyydissä (1994)
(Speed)
7
Demolition Man (1993)
7
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
7
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
7
1
... 7 ...
9
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute