Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Isoveli
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Isoveli arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
8
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
8
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
8
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
8
Isku Mogadishuun (2001)
(Black Hawk Down)
8
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
8
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
8
Virgin Suicides - kauniina kuolleet (1999)
(The Virgin Suicides)
8
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
8
Scary Movie (2000)
8
Päätön ratsumies (1999)
(Sleepy Hollow)
8
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
8
Blade Runner (1982)
8
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
8
Muumio (1999)
(The Mummy)
8
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
8
Sademies (1988)
(Rain Man)
8
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
8
Cast Away - tuuliajolla (2000)
(Cast Away)
8
Nousukausi (2002)
8
1
... 5 ...
9
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute