Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
moniq
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän moniq arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Idioluutio (2006)
(Idiocracy)
7
Vantage Point - askeleen edellä (2008)
(Vantage Point)
7
Mr. Nobody (2009)
7
Uneton Seattlessa (1993)
(Sleepless in Seattle)
7
Toy Story - leluelämää (1995)
(Toy Story)
7
Toy Story 2 (1999)
7
Kunniattomat paskiaiset (2009)
(Inglourious Basterds)
7
Paycheck (2003)
7
Jericho Mansions (2003)
7
Diktaattori (2012)
(The Dictator)
7
Resident Evil: Tuho (2007)
(Resident Evil: Extinction)
7
Rio (2011)
7
Hinnasta viis (2006)
(Hors de prix)
7
Elf (2003)
7
Friikkisirkus: Vampyyrin oppipoika (2009)
(Cirque du Freak: The Vampire's Assistant)
7
Klik! (2006)
(Click)
7
Nälkäpeli (2012)
(The Hunger Games)
7
The Beach (2000)
7
Jack the Giant Slayer (2013)
7
Joulupukki ja noitarumpu (1996)
7
1
... 9 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute