Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
moniq
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän moniq arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Shrek 2 (2004)
7
The Thing - 'se' jostakin (1982)
(The Thing)
7
Abyss - syvyys (1989)
(The Abyss)
7
Kärpänen (1986)
(The Fly)
7
Kylä (2004)
(The Village)
7
Ötökän elämää (1998)
(A Bug's Life)
7
Seitsemän vuotta Tiibetissä (1997)
(Seven Years in Tibet)
7
Kolmannen asteen yhteys (1977)
(Close Encounters of the Third Kind)
7
Alfie (2004)
7
Yön ritari (2008)
(The Dark Knight)
7
Sherlock Holmes: Varjojen leikki (2011)
(Sherlock Holmes: A Game of Shadows)
7
Pirates of the Caribbean: Vierailla vesillä (2011)
(Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)
7
Tootsie - lyömätön lyyli (1982)
(Tootsie)
7
Viidakon Ykä (1997)
(George of the Jungle)
7
Final Destination - viimeinen määränpää (2000)
(Final Destination)
7
Constantine (2005)
7
Wallace & Gromit: Kanin kirous (2005)
(Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit)
7
Haudattu (2010)
(Buried)
7
Crocodile Dundee Los Angelesissa (2001)
(Crocodile Dundee in Los Angeles)
7
Perhe on paras (2000)
(The Family Man)
7
1
... 8 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute