Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rambo: Taistelija 2 (1985)
(Rambo: First Blood Part II)
5
Aladdin (1992)
5
Blade II (2002)
5
007 ja kultainen ase (1974)
(The Man with the Golden Gun)
5
Salainen agentti 007 Istanbulissa (1963)
(From Russia with Love)
5
Täysnuijat (1996)
(Kingpin)
"
Vähän mitäänsanomaton keilailukomedia, josta irtoaa parit hyvät naurut.
"
5
Sivulliset uhrit (2002)
(Collateral Damage)
5
Verijäljet (1997)
(Affliction)
5
Maverick (1994)
5
Noitavaino (1996)
(The Crucible)
5
Prinssille morsian (1988)
(Coming to America)
5
Pelastakaa Willy (1993)
(Free Willy)
5
A Man Apart (2003)
"
Äärimmäisen semihard.
"
5
Viimeinen lohikäärme (1996)
(Dragonheart)
5
Tulilinjalla (1993)
(In the Line of Fire)
5
Tuhannen tilanteen mies (1997)
(Metro)
5
Billy Bathgate (1991)
5
Days of Thunder - ukkosta radalla (1990)
(Days of Thunder)
5
Purppuravyöhyke (1995)
(Crimson Tide)
5
Nuoret sankarit (1988)
(Young Guns)
5
1
... 33 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute