Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Älä jätä minua (2001)
(Get Over It)
5
Parempi kuin Beckham (2002)
(Bend It Like Beckham)
5
007 - Pallosalama (1965)
(Thunderball)
"
Ainoa lukemani Bond-kirja. Ainakin tässä tapauksessa kirja vie voiton kirkkaasti. James säätää SPECTRE:n konnuuksien parissa.
"
5
007 vaaran vyöhykkeellä (1987)
(The Living Daylights)
5
Biljardihait (2002)
(Poolhall Junkies)
5
Linnoitus (1993)
(Fortress)
5
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
"
Ärsyttävä elokuva. Ei osaa päättää ollakko vakava vai komedia. Joku sanoi mustaksi komediaksi. Minusta tässä ei ollut mitään hauskaa. 5 pistettä kuitenkin näyttelijäsuorituksista.
"
5
Highlander - kuolematon (1986)
(Highlander)
5
Paha poliisi (1992)
(Bad Lieutenant)
5
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
5
Noidat (1987)
(The Witches of Eastwick)
5
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
5
Cyclomania (2001)
5
Villi sydän (1990)
(Wild at Heart)
5
Commando (1985)
5
Hämärästä aamunkoittoon (1996)
(From Dusk Till Dawn)
5
Ransom - lunnaat (1996)
(Ransom)
5
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
5
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
5
Road Trip (2000)
5
1
... 32 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute