Yläpalkki
Yläpalkki
Antsa
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
6
6
Taru sormusten herrasta (1978)
(The Lord of the Rings)
6
Suuri gangsterisota (1984)
(Once Upon a Time in America)
6
6
Tango ja Cash (1989)
(Tango & Cash)
6
Vihollisen keskellä (2001)
(Behind Enemy Lines)
6
Elefanttimies (1980)
(The Elephant Man)
6
Matkustaja 57 (1992)
(Passenger 57)
6
Rajaton valta (1997)
(Absolute Power)
6
6
Päämies (1994)
(The Client)
6
6
Riemukupla rullaa taas (1974)
(Herbie Rides Again)
6
Arvoisa herra (1992)
(The Distinguished Gentleman)
6
5
EdTV (1999)
(Edtv)
5
Robotin elämää (1999)
(Bicentennial Man)
5
Englantilainen potilas (1996)
(The English Patient)
5
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
5
previous
1 ... 30 ... 48
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja