Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vuorovetten prinssi (1991)
(The Prince of Tides)
6
Signs (2002)
6
Saanko esitellä: Joe Black (1998)
(Meet Joe Black)
6
Knockaround Guys (2001)
6
Rockyn uusintaottelu (1979)
(Rocky II)
6
Sodan arvet (1989)
(Casualties of War)
6
Junakytät (1995)
(Money Train)
6
Kunnian miehiä (1992)
(A Few Good Men)
6
Beavis and Butt-head Do America (1996)
6
48 tuntia (1982)
(48 Hrs.)
6
Viimeinen partiopoika (1991)
(The Last Boy Scout)
6
Rosso (1985)
6
Perhe on paras (2000)
(The Family Man)
6
Green Card (1990)
6
Poetic Justice (1993)
6
Lakeuden kutsu (2000)
6
Isän tyttö (1994)
(My Father the Hero)
6
Pikku naisia (1994)
(Little Women)
"
Romanttinen, suosittuun tyttökirjaan suoraan pohjautuva elokuva, joka sijoittuu amerikan sisällissotaan. Kirja on epäilemättä parempi.
"
6
54 - nautintojen Manhattan (1998)
(54)
6
The Good Thief - tuplakeikka (2002)
(The Good Thief)
6
1
... 29 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute