Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Manaaja (1973)
(The Exorcist)
8
Zombieland (2009)
8
Jurassic Park (1993)
8
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
8
Armoton (1992)
(Unforgiven)
8
Medusan verkko (2002)
(The Bourne Identity)
8
Master and Commander: Maailman laidalla (2003)
(Master and Commander: The Far Side of the World)
8
Ice Age - jäätikön sankarit (2002)
(Ice Age)
8
Watchmen (2009)
8
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
8
Kick-Ass (2010)
8
Full Metal Jacket (1987)
8
Will Hunting (1997)
(Good Will Hunting)
8
Orpokoti (2007)
(El orfanato)
8
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
8
Lahjakas herra Ripley (1999)
(The Talented Mr. Ripley)
8
The Big Lebowski (1998)
8
One Hour Photo (2002)
8
Casino (1995)
8
Likainen Harry (1971)
(Dirty Harry)
8
1
... 8 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute