Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hot Shots 2 - kaikkien jatko-osien äiti (1993)
(Hot Shots! Part Deux)
5
Hitman (2007)
5
I Am Number Four (2011)
5
Manaaja: Alku (2004)
(Exorcist: The Beginning)
5
Silent Hill (2006)
5
Kummelin Jackpot (2006)
5
The Dukes of Hazzard (2005)
5
Mad Money - hulluna rahaa (2008)
(Mad Money)
5
Stephen Kingin Se (1990)
(It)
5
Pirates of the Caribbean: Maailman laidalla (2007)
(Pirates of the Caribbean: At Worlds End)
5
The School of Rock (2003)
5
Halloween H20 (1998)
(Halloween H20: 20 Years Later)
5
Saw VI (2009)
5
See This Movie (2004)
5
Puputalo (2008)
(The House Bunny)
5
Taalat taskuun, Dick & Jane (2005)
(Fun with Dick and Jane)
5
Roolimallit (2008)
(Role Models)
5
The Rite (2011)
"
Tasapaksu ja harmaa kertomus täysin kuluneesta aiheesta.
"
5
Spy Kids (2001)
5
Kurkunleikkaajien saari (1995)
(Cutthroat Island)
5
1
... 38 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute