Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hiiri, jota ei saatu hengiltä (1997)
(Mousehunt)
6
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
6
Mahtava Buck Howard (2008)
(The Great Buck Howard)
6
EdTV (1999)
(Edtv)
6
Personal Effects (2009)
6
The Grinch (2000)
(How the Grinch Stole Christmas)
6
Red Planet - punainen planeetta (2000)
(Red Planet)
6
Pähkähullu professori (1996)
(The Nutty Professor)
6
Hellraiser (1987)
6
Painajainen perheessä (2004)
(Meet the Fockers)
6
National Treasure: Salaisuuksien kirja (2007)
(National Treasure: Book of Secrets)
6
Riisuttu mies (2006)
6
State of Play (2009)
6
Da Vinci -koodi (2006)
(The Da Vinci Code)
"
Viihteellinen kirja ei saanut niin imevää elokuvaversiointia. Laimea sovitus viihdyttää vain silloin, kun se hidastaa vauhtia ja keskittyy kirjan punaiseen lankaan - nokkeliin teorioihin.
"
6
Iron Man 2 (2010)
6
Johnny English - uudestisyntynyt (2011)
(Johnny English Reborn)
6
Rajaton (2011)
(Limitless)
"
Moderniin tyyliin rakennettu, yllätyksetön mutta riittävän viihteellinen popcorn.
"
6
Immortals (2011)
6
Elämä veitsenterällä (2010)
(Extraordinary Measures)
6
The Karate Kid (2010)
6
1
... 32 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute