Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Grindhouse: Planet Terror (2007)
(Planet Terror)
8
Aidosti outoa (2006)
(Stranger Than Fiction)
8
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
8
Gran Torino (2008)
8
Speed - kuoleman kyydissä (1994)
(Speed)
8
Fucking Åmål (1998)
8
E.T. the Extra-Terrestrial (1982)
8
Pretty Woman (1990)
8
Scarface - Arpinaama (1983)
(Scarface)
8
8 Mile (2002)
8
Man on the Moon (1999)
8
JCVD (2008)
8
Minority Report (2002)
8
Sideways (2004)
8
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
8
Hohto (1980)
(The Shining)
8
Diktaattori (1940)
(The Great Dictator)
8
Infernal Affairs (2002)
(Mou gaan dou)
8
The Others (2001)
8
Liikkuva linna (2004)
(Hauru no ugoku shiro)
8
1
... 10 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute