Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Spy Kids (2001)
4
Maailman ympäri 80 päivässä (2004)
(Around the World in 80 Days)
4
Last Shot - mafian jäljillä (2004)
(The Last Shot)
4
FC Venus (2005)
4
Chuckyn morsian (1998)
(Bride of Chucky)
4
Kickin It Old Skool (2007)
4
Kuolema pukee häntä (1992)
(Death Becomes Her)
4
It's a Boy Girl Thing (2006)
4
Kung Fu Killer (2008)
4
Hollow Man II (2006)
4
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
4
Tromeo and Juliet (1996)
4
Hääheila (2005)
(The Wedding Date)
4
Samanthan ihmeellinen loma (2004)
(Samantha: An American Girl Holiday)
4
Jason X (2001)
4
Alvin ja pikkuoravat (2007)
(Alvin and the Chipmunks)
4
Coyote Ugly (2000)
4
Paranormal Activity 2 (2010)
4
Scream 2 (1997)
4
Yksin kotona 2 - eksynyt New Yorkissa (1992)
(Home Alone 2: Lost in New York)
4
1
... 51 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute