Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Guncrazy (1992)
5
Malibu-jengi (2003)
(Malibu's Most Wanted)
5
Noidan oppipoika (2010)
(The Sorcerer's Apprentice)
5
Mustan oriin paluu (1983)
(The Black Stallion Returns)
5
Lomalla (2000)
5
Kolmetoista aavetta (2001)
(Thir13en Ghosts)
5
Kiviset ja Soraset: Viva Rock Vegas (2000)
(The Flintstones in Viva Rock Vegas)
5
Gandhi (1982)
5
Dinosaurus (2000)
(Dinosaur)
5
Irtiotto (2004)
(First Daughter)
5
Poseidon (2006)
4
Riku Rikas (1994)
(Richie Rich)
4
Skulls 3 (2003)
(The Skulls III)
4
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
4
Villi tusina (2003)
(Cheaper by the Dozen)
4
Ystävänpäivä (2010)
(Valentine's Day)
4
Bachelor Party Vegas (2006)
4
Haamujengi 2 (1989)
(Ghostbusters 2)
4
Scream 3 (2000)
4
Barbershop 2: Back in Business (2004)
4
1
... 50 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute