Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Miss FBI - aseistettu ja ihana (2005)
(Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous)
5
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
5
Holy Smoke - pyhässä pilvessä (1999)
(Holy Smoke)
5
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
5
Heat - ajojahti (1995)
(Heat)
5
Amyn jäljillä (1997)
(Chasing Amy)
5
Mutta mitä tapahtui joulupukille? (1994)
(The Santa Clause)
5
The Holiday (2006)
5
Prinsessapäiväkirjat (2001)
(The Princess Diaries)
5
Matadori (2005)
(The Matador)
5
Astronautin vaimo (1999)
(The Astronaut's Wife)
5
Braveheart - taipumaton (1995)
(Braveheart)
5
Stepfordin naiset (2004)
(The Stepford Wives)
5
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
5
Lassie (1994)
5
Stuart Little 2 (2002)
5
Pelastuspartio Bernard ja Bianca (1977)
(The Rescuers)
5
Stuck On You (2003)
5
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
5
Hymypoika (2003)
5
1
... 46 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute