Yläpalkki
Yläpalkki
placeinthesun
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Unelmien naapuri (2004)
(The Girl Next Door)
5
13 ja risat (2004)
(13 Going on 30)
5
Kuokkavieraat (2005)
(Wedding Crashers)
5
5
5
Ihmeneloset (2005)
(Fantastic Four)
5
5
Asterix ja Obelix vastaan Caesar (1999)
(Astérix et Obélix contre César)
5
Eläintohtori 2 (2001)
(Dr. Dolittle 2)
5
5
Villi joki (1994)
(The River Wild)
5
5
Noidat (1987)
(The Witches of Eastwick)
5
5
5
Gremlins 2 - uusi pesue (1990)
(Gremlins 2: The New Batch)
5
5
Blondin kosto 2 (2003)
(Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)
5
5
5
previous
1 ... 45 ... 56
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja