Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
nenokkias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän nenokkias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
7
Mallioppilas (1998)
(Apt Pupil)
7
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
7
Heikoin lenkki (2006)
(Starter for 10)
7
Signs (2002)
7
Road Trip (2000)
7
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
7
Waterworld (1995)
7
Panic Room (2002)
7
Seksitutkija ulkoavaruudesta (2000)
(What Planet Are You From?)
7
American Pie (1999)
7
Dirty Pretty Things (2002)
7
Kolmenkesken (1994)
(Threesome)
7
Casper (1995)
7
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
7
The Matrix (1999)
7
Leijat Helsingin yllä (2001)
(Drakarna över Helsingfors)
7
Madagascar (2005)
7
Kulti, kutistin kakarat (1989)
(Honey, I Shrunk the Kids)
7
Zack & Miri puuhaa pornoo (2008)
(Zack and Miri Make a Porno)
7
1
... 18 ...
29
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute