Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
adeus
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän adeus arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Simpsons Movie (2007)
7
Die Hard 4.0 (2007)
(Live Free or Die Hard)
7
Transformers (2007)
7
I Am Legend (2007)
7
Kunniattomat paskiaiset (2009)
(Inglourious Basterds)
7
Shaft (2000)
7
Rambo (2008)
7
Top Gun - lentäjistä parhaat (1986)
(Top Gun)
7
Shooter (2007)
7
Hitman (2007)
7
Shoot 'Em Up (2007)
7
The Mist (2007)
7
Unstoppable - pysäyttämätön (2010)
(Unstoppable)
7
Sucker Punch (2011)
7
Hobo with a Shotgun (2011)
"
Rutger Hauer haulikon kanssa, splätteriä ja tissejä. Voiko muuta edes vaatia?
"
7
Super 8 (2011)
7
The Hurt Locker (2008)
7
Tartunta (2011)
(Contagion)
7
Burn After Reading (2008)
7
Puncture (2011)
"
Varsin tyypillinen lakimiesdraama.
"
7
1
... 17 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute