Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
adeus
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän adeus arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
David Galen elämä (2003)
(The Life of David Gale)
7
Silent Hill (2006)
7
Uskollinen puutarhuri (2005)
(The Constant Gardener)
7
Syriana (2005)
7
Varjojen valtakunta: Evoluutio (2006)
(Underworld: Evolution)
7
Stay (2005)
7
Brick (2005)
7
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
7
May (2002)
7
Sidottu (2005)
(The Jacket)
7
Paha pukki (2003)
(Bad Santa)
7
Blade: Trinity (2004)
7
Inside Man (2006)
7
Babel (2006)
7
Melkein julkkis (2000)
(Almost Famous)
7
Vakooja (2007)
(Breach)
"
Elokuva on juuri sellainen jonka kuvauksen perusteella kuvittelee sen olevan.
"
7
The Man from Earth (2007)
7
Right at Your Door (2006)
7
Lahjakas herra Ripley (1999)
(The Talented Mr. Ripley)
7
Menetetty maa (2007)
(No Country for Old Men)
7
1
... 16 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute