Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
neophyte
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän neophyte arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Out of Sight - mieletön juttu (1998)
(Out of Sight)
7
Heinähattu ja Vilttitossu (2002)
7
Lost in Translation (2003)
7
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
7
Dark City (1998)
7
Rakkautta ennen auringonlaskua (2004)
(Before Sunset)
7
25th Hour - viimeinen ilta (2002)
(25th Hour)
7
Englantilainen potilas (1996)
(The English Patient)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
Jurassic Park (1993)
7
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
7
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
7
Päätön ratsumies (1999)
(Sleepy Hollow)
7
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
7
The Dreamers (2003)
7
Rukajärven tie (1999)
7
Bowling for Columbine (2002)
7
Armoton (1992)
(Unforgiven)
7
Aivokuollut (1992)
(Braindead)
7
Desperado (1995)
7
1
... 6 ...
12
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute