Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
neophyte
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän neophyte arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mafiaveljet (1990)
(Goodfellas)
8
The Matrix (1999)
8
Menetetty maa (2007)
(No Country for Old Men)
8
Salaiset leikit (2006)
(Little Children)
8
Fight Club (1999)
8
Boys Don't Cry (1999)
8
City of God (2002)
(Cidade de Deus)
8
Ring (2002)
(The Ring)
8
Solaris (1972)
(Solyaris)
8
Jackie Brown (1997)
8
Psyko (1960)
(Psycho)
8
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
8
Päämääränä Cold Mountain (2003)
(Cold Mountain)
8
Match Point (2005)
8
Ylpeys & ennakkoluulo (2005)
(Pride & Prejudice)
8
Lost Highway (1997)
8
Big Fish (2003)
8
Grindhouse (2007)
8
Mulholland Drive (2001)
8
Platoon - nuoret sotilaat (1986)
(Platoon)
8
1
... 4 ...
12
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute