Yläpalkki
Yläpalkki
neophyte
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän neophyte arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
10
9
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
9
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
9
9
Saint-Pierren murhenäytelmä (2000)
(La veuve de Saint-Pierre)
9
9
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
9
9
9
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
9
9
9
9
Kauriinmetsästäjä (1978)
(The Deer Hunter)
9
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
9
9
9
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
1 ... 12
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja