Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Twin Peaks: Tuli kulje kanssani (1992)
(Twin Peaks: Fire Walk with Me)
8
Jackass 3D (2010)
8
Scarface - Arpinaama (1983)
(Scarface)
8
There Will Be Blood (2007)
8
Do the Right Thing - kuuma päivä (1989)
(Do the Right Thing)
8
Garden State (2004)
8
Lars ja se ainoa oikea (2007)
(Lars and the Real Girl)
8
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
8
The Visitor (2007)
8
Kavahda naapuriasi (1999)
(Arlington Road)
8
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
8
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
8
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
8
Menetetty maa (2007)
(No Country for Old Men)
8
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
8
Moulin Rouge! (2001)
8
Kristuksen viimeinen kiusaus (1988)
(The Last Temptation of Christ)
8
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
8
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
8
Trance (2013)
8
1
... 8 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute