Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
True Romance (1993)
8
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
8
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
8
Ronin (1998)
8
Bubba Ho-tep (2002)
8
Finding Neverland - tarinan lähteillä (2004)
(Finding Neverland)
8
Mysterious Skin (2004)
8
Kerran sotureita (1994)
(Once Were Warriors)
8
Atlantin valli murtuu (1962)
(The Longest Day)
8
Papillon (1973)
8
Swingers (1996)
8
Musta kirja (2006)
(Zwartboek)
8
Schindlerin lista (1993)
(Schindler's List)
8
High Fidelity - uskollinen äänentoisto (2000)
(High Fidelity)
8
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
8
Hikinen iltapäivä (1975)
(Dog Day Afternoon)
8
Kuin raivo härkä (1980)
(Raging Bull)
8
Toy Story 2 (1999)
8
Kauas pilvet karkaavat (1996)
8
Black Swan (2010)
8
1
... 7 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute