Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Arvoituksia arkussa (2007)
(Death at a Funeral)
6
Wallander: Afrikkalainen (2005)
(Wallander: Afrikanen)
6
National Treasure - kansallisaarre (2004)
(National Treasure)
6
Wallander: Valokuvaaja (2006)
(Wallander: Fotografen)
6
Wallander: Peitenimi (2006)
(Wallander: Täckmanteln)
6
Wallander: Veriside (2006)
(Wallander: Blodsband)
6
Wallander: Jokeri (2006)
(Wallander: Jokern)
6
Pirates of the Caribbean: Maailman laidalla (2007)
(Pirates of the Caribbean: At Worlds End)
6
Repo Man (1984)
6
Tappajat (1946)
(The Killers)
6
Valtatie 60 (2002)
(Interstate 60: Episodes of the Road)
6
Silmänkääntäjä (2006)
(The Illusionist)
6
Kwai-joen silta (1957)
(The Bridge on the River Kwai)
6
Superbad (2007)
6
The Air I Breathe (2007)
6
Black Sheep - musta lammas (2006)
(Black Sheep)
6
National Treasure: Salaisuuksien kirja (2007)
(National Treasure: Book of Secrets)
6
Yö kuuluu meille (2007)
(We Own the Night)
6
Pinnan alla (2005)
(Into the Blue)
6
Ghost Dog - samuraiden tapaan (1999)
(Ghost Dog: The Way of the Samurai)
6
1
... 49 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute