Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Public Enemies (2009)
6
The Caveman's Valentine - luolamies (2001)
(The Caveman's Valentine)
6
Shooter (2007)
6
Vakooja (2007)
(Breach)
6
Top Secret! - huippusalaista (1984)
(Top Secret!)
6
Käärme ja sateenkaari (1988)
(The Serpent and the Rainbow)
6
Rocky Balboa (2006)
6
Seksiä rakkaudella (2003)
(Sexo con amor)
6
Baarikärpänen (1987)
(Barfly)
6
Monte Rosso (2008)
6
Wallander: Ennen routaa (2005)
(Wallander: Innan frosten)
6
Perhe on paras (2000)
(The Family Man)
6
Sinua parempaa (2003)
(Anything Else)
6
Paksuna (2007)
(Knocked Up)
6
Medusan sinetti (2007)
(The Bourne Ultimatum)
6
Wallander: Kylähullu (2005)
(Wallander: Byfånen)
6
Wallander: Veljekset (2005)
(Wallander: Bröderna)
6
Master and Commander: Maailman laidalla (2003)
(Master and Commander: The Far Side of the World)
6
Wallander: Pimeys (2005)
(Wallander: Mörkret)
6
Commando (1985)
6
1
... 48 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute