Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Apocalypto (2006)
8
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
8
Paha pukki (2003)
(Bad Santa)
8
Profeetta (2009)
(Un prophète)
8
Kosto (2010)
(Hævnen)
8
Pilvikartasto (2012)
(Cloud Atlas)
8
Hölmö hullu rakkaus (2011)
(Crazy, Stupid, Love.)
8
Win Win (2011)
8
Laukaus pimeässä (1964)
(A Shot in the Dark)
8
Brokeback Mountain (2005)
8
Kaikki valaistuu (2005)
(Everything Is Illuminated)
8
Tuntematon sotilas (1985)
8
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
8
Eyes Wide Shut (1999)
8
Pianisti (2002)
(The Pianist)
8
Mies vailla menneisyyttä (2002)
8
Bowling for Columbine (2002)
8
Nightcrawler (2014)
8
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
8
Sovitus (2007)
(Atonement)
8
1
... 3 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute