Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Topias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Topias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Imaginarium of Dr. Parnassus (2009)
(The Imaginarium of Doctor Parnassus)
9
The Straight Story (1999)
9
Rakkautta vain (2003)
(Love Actually)
9
Yksinäinen asemapäällikkö (2003)
(The Station Agent)
9
Kaunis elämä (1997)
(La vita è bella)
9
Ed Wood (1994)
9
Elämän puu (2011)
(The Tree of Life)
9
The Official Rare Exports Inc. Safety Instructions 2005 (2005)
9
Heat - ajojahti (1995)
(Heat)
9
Reservoir Dogs (1992)
9
Amores perros (2000)
9
Suuri gangsterisota (1984)
(Once Upon a Time in America)
9
Täällä Pohjantähden alla (2009)
8
Snatch - hävyttömät (2000)
(Snatch.)
8
Jackass: Numero kaksi (2006)
(Jackass Number Two)
8
Suuri pakoretki (1963)
(The Great Escape)
8
Inception (2010)
8
Kadonneen aarteen metsästäjät (1981)
(Raiders of the Lost Ark)
8
Melankolia (2011)
(Melancholia)
8
Koirankynnen leikkaaja (2004)
8
1
2 ...
82
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute