Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Narnian tarinat: Velho ja leijona (2005)
(The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
8
Clueless (1995)
8
The Commitments (1991)
8
Purppuravyöhyke (1995)
(Crimson Tide)
8
Kuolleiden runoilijoiden seura (1989)
(Dead Poets Society)
8
Täydellinen rikos (1954)
(Dial M for Murder)
8
Illasta aamuun (1985)
(After Hours)
8
Aliens - paluu (1986)
(Aliens)
8
Apollo 13 (1995)
8
Babe - urhea possu (1995)
(Babe)
8
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
8
Beetlejuice (1988)
8
The Blair Witch Project (1999)
8
Boogie Nights (1997)
8
Brazil - tämän hetken tuolla puolen (1985)
(Brazil)
8
Brokeback Mountain (2005)
8
007 - Casino Royale (2006)
(Casino Royale)
8
Amyn jäljillä (1997)
(Chasing Amy)
8
Creature Comforts (1989)
8
Cloverfield (2008)
8
1
... 7 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute