Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
kurdt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän kurdt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Dark City (1998)
9
Susien klaani (2001)
(Le pacte des loups)
9
Dyyni (1984)
(Dune)
9
Stargate - tähtiportti (1994)
(Stargate)
9
Spinal Tap - Hei me rokataan! (1984)
(This Is Spinal Tap)
9
Ed Wood (1994)
9
Fargo (1996)
9
Piina (1990)
(Misery)
9
Rocky III - tiikerinsilmä (1982)
(Rocky III)
9
Psyko (1960)
(Psycho)
9
K-PAX (2001)
9
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
9
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
9
eXistenZ (1999)
9
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
9
Mad Max (1979)
9
Casino (1995)
9
Seitsemän (1995)
(Se7en)
9
Solaris (2002)
9
Platoon - nuoret sotilaat (1986)
(Platoon)
9
1
... 3 ...
25
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute