Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
kurdt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän kurdt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Moulin Rouge! (2001)
10
Reservoir Dogs (1992)
10
Hohto (1980)
(The Shining)
10
Trainspotting (1996)
10
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
"
Loistava elokuva. Mukavan rauhallinen ja eteenpäin soljuva. Erittäin älykäs.
"
10
Memento (2000)
10
Mothman - sanansaattaja (2002)
(The Mothman Prophecies)
10
Donnie Darko (2001)
10
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
10
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
10
Mulholland Drive (2001)
10
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
10
Pulp Fiction - tarinoita väkivallasta (1994)
(Pulp Fiction)
10
Aliens - paluu (1986)
(Aliens)
9
Päätön ratsumies (1999)
(Sleepy Hollow)
9
Cube - kuutio (1997)
(Cube)
9
Avaa silmäsi (1997)
(Abre los ojos)
9
Alien 3 (1992)
(Alien³)
9
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
9
Stigmata (1999)
9
1
2 ...
25
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute