Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mansikkapaikka (1957)
(Smultronstället)
9
Isäni Toni Erdmann (2016)
(Toni Erdmann)
9
Panssarikenraali Patton (1970)
(Patton)
9
A Better Tomorrow (1986)
(Ying hung boon sik)
9
Maahan, senkin hölmö! (1971)
(Giù la testa)
9
Yojimbo - onnensoturi (1961)
(Yojimbo)
9
Paperman (2012)
9
Yön eläimet (2016)
(Nocturnal Animals)
9
Woodstock (1970)
9
Birdman (2014)
(Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance))
9
Clerks - tiskirotat (1994)
(Clerks)
9
Armour of God II: Operation Condor (1991)
(Fei ying gai wak)
9
Whiplash (2014)
9
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
9
Tee se itse -elämä: Combat Rockin tarina (2019)
9
Kesäinen leikki (1951)
(Sommarlek)
9
Pohjoismyrsky (1928)
(The Wind)
9
La La Land (2016)
9
Kaunotar ja Kulkuri (1955)
(Lady and the Tramp)
9
The Killer (1989)
(Die xue shuang xiong)
9
1
... 9 ...
474
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute