Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Harold & Kumar - täydellisen hampurilaisen metsästys (2004)
(Harold & Kumar Go to White Castle)
9
Navalny (2022)
9
Suurkaupungin hait (1961)
(The Hustler)
9
Celebrity (1998)
9
Lost in Translation (2003)
9
Taxi Teheran (2015)
(Taxi)
9
Steve Zissoun Vedenalainen maailma (2004)
(The Life Aquatic with Steve Zissou)
9
Central Station (1998)
(Central do Brasil)
9
T2 Trainspotting (2017)
9
Manchester by the Sea (2016)
9
Lämäri (1977)
(Slap Shot)
9
Vaiana (2016)
(Moana)
9
Depeche Mode: 101 (1989)
9
Synkin hetki (2017)
(Darkest Hour)
9
Wallace & Gromit: Kanin kirous (2005)
(Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit)
9
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
9
Boyhood (2014)
9
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
9
Interstellar (2014)
9
Lilo & Stitch (2002)
9
1
... 10 ...
474
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute