Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
koivuhalko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän koivuhalko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Isä Brownin salaisuus (1954)
(Father Brown)
8
Bagdadin varas (1940)
(The Thief of Bagdad)
8
X-Men 2 (2003)
(X2)
8
Kulissimies näyttelijänä (1916)
(Behind the Screen)
8
Baskervillen koira (1939)
(The Hound of the Baskervilles)
8
Dinosaurus (2021)
8
Piin elämä (2012)
(Life of Pi)
8
Millerit (2013)
(We're the Millers)
8
Factotum (2005)
8
Rockin klassikkolevyt: Simon & Garfunkel (2011)
(The Harmony Game)
8
Fasisti (1970)
(Il conformista)
8
Sopeutumattomat (1961)
(The Misfits)
8
Ruoho (1999)
(Grass)
8
Pusher (1996)
8
Höyrylaiva Ville (1928)
(Steamboat Willie)
8
Searching for Sugar Man (2012)
8
Train Dreams (2025)
8
Laila (17 år) badar (1969)
8
Hopeaa rajan takaa (1963)
8
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
8
1
... 63 ...
475
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute