Yläpalkki
Yläpalkki
ziphi
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän ziphi arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
4
Painajainen Elm Streetillä (1984)
(A Nightmare on Elm Street)
4
Kasarikankkunen (2010)
(Hot Tub Time Machine)
4
4
Highlander II - paluu (1991)
(Highlander II: The Quickening)
4
4
Panssarilaiva Potemkin (1925)
(Bronenosets Potyomkin)
4
4
4
Pähkähullu professori 2: Klumpit (2000)
(Nutty Professor II: The Klumps)
4
Idioluutio (2006)
(Idiocracy)
4
Isäni on Turbomies! (1996)
(Jingle All the Way)
4
Elämän puu (2011)
(The Tree of Life)
4
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
4
Twilight - Aamunkoi: Osa 1 (2011)
(The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1)
4
Aprilin juhlat (2003)
(Pieces of April)
4
4
4
4
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
3
previous
1 ... 99 ... 103
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja