Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ziphi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ziphi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Uuno Turhapuro (1973)
4
Tropic Thunder (2008)
4
SEKOpallo (1998)
(BASEketball)
4
Uuno Turhapuron aviokriisi (1981)
4
Polttarittaret (2012)
(Bachelorette)
4
Uuno Turhapuro - kaksoisagentti (1987)
4
Babe suurkaupungissa (1998)
(Babe: Pig in the City)
4
Häpy endkö? Eli kuinka Uuno Turhapuro sai niin kauniin ja rikkaan vaimon (1977)
4
Kaameat pomot 2 (2014)
(Horrible Bosses 2)
4
Babe - urhea possu (1995)
(Babe)
4
Salaisuus pinnan alla (2000)
(What Lies Beneath)
4
Kauriinmetsästäjä (1978)
(The Deer Hunter)
4
Uuno Turhapuro menettää muistinsa (1982)
4
Date Movie (2006)
4
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
4
Beethovenin toinen (1993)
(Beethoven's 2nd)
4
Tupla-Uuno (1988)
4
Ghost Rider: Koston henki (2011)
(Ghost Rider: Spirit of Vengeance)
4
Zohan - lupa saksia (2008)
(You Don't Mess with the Zohan)
4
Bad Moms (2016)
4
1
... 98 ...
103
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute