Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ziphi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ziphi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hyökkäys poliisiasemalle 13 (2005)
(Assault on Precinct 13)
8
Charlie Wilsonin sota (2007)
(Charlie Wilson's War)
8
Bolt (2008)
8
Ötökän elämää (1998)
(A Bug's Life)
8
Isku Kolumbiaan (1994)
(Clear and Present Danger)
8
Ihmeperhe (2004)
(The Incredibles)
8
Miss Potter (2006)
8
Kasvukipuja (2004)
(Raising Helen)
8
Zootropolis - eläinten kaupunki (2016)
(Zootopia)
8
Talo järven rannalla (2006)
(The Lake House)
8
Lara Croft Tomb Raider: Elämän lähde (2003)
(Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life)
8
Georgia Rule (2007)
8
Mehiläisen elokuva (2007)
(Bee Movie)
8
Unelmien resepti (2007)
(Waitress)
8
Alfie (2004)
8
Piukat paikat (1959)
(Some Like It Hot)
8
Toy Story 2 (1999)
8
007 - Quantum of Solace (2008)
(Quantum of Solace)
8
Puhallus (1973)
(The Sting)
8
Prinsessa Ruusunen (1959)
(Sleeping Beauty)
8
1
... 7 ...
103
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute