Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
ziphi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän ziphi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pieni suklaapuoti (2000)
(Chocolat)
8
The Vow - Onnen varjot (2012)
(The Vow)
8
Eagle Eye (2008)
8
Perikato (2004)
(Der Untergang)
8
Artturi Joulu - Joulupukin poika (2011)
(Arthur Christmas)
8
Stealth - näkymätön uhka (2005)
(Stealth)
8
Leon (1994)
(Léon)
8
Freedom Writers (2007)
8
Iron Man (2008)
8
Hidden Figures - varjoon jääneet (2016)
(Hidden Figures)
8
Mr. Bean lomailee (2007)
(Mr. Bean's Holiday)
8
Sky Captain and the World of Tomorrow (2004)
8
Hopon poppoo (1995)
(A Goofy Movie)
8
Neljät häät ja yhdet hautajaiset (1994)
(Four Weddings and a Funeral)
8
A Royal Night Out (2015)
8
Perjantai on pahin (2003)
(Freaky Friday)
8
Perheen jalokivi (2005)
(The Family Stone)
8
Järki ja tunteet (1995)
(Sense and Sensibility)
8
Pahat pojat (1995)
(Bad Boys)
8
Tie El Doradoon (2000)
(The Road To El Dorado)
8
1
... 6 ...
103
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute